Vítejte na Trendbooku, Přihlásit nebo Zaregistrovat

HELP

Sekce HELP ti ukáže, jak Trendbook funguje a odpoví na tvé dotazy. Pokud zde svou odpověď nenajdeš, napiš nám na team@trendbook.cz.


Trendbook je místo, kde najdeš nejen zajímavé blogery, instagramery, youtubery a značky. Máme pro tebe i různé typy, motivační a inspirativní články. Nechybí zde ani rozhovory s fajn lidmi.

Topnout

TOPnout

 • Díky Zlatým hvězdám můžeš tvůj nahraný článek, fotku nebo video posunout rovnou na úvodní stranu Trendbooku. Stačí nahrát článek z tvého blogu, instagramu nebo youtubu a kliknout na tlačítko TOPnout, které se pod ním objeví. Budou ti odečteny Zlaté hvězdy a tvůj článek, fotka nebo video se okamžitě přesune na úvodní stranu.
icon top of the day

TOP of the DAY

 • Některé tvé články, fotografie nebo videa nás natolik zaujmou, že je rádi na Trendbooku umístíme na úvodní stranu, kde je nikdo nemůže přehlédnout. Získají ocenění TOP of the DAY a objeví se v této kategorii.
icon top of the week

TOP of the WEEK

 • Podle počtu srdcí, které článkům, fotografiiím či vidím uděluješ, se každé pondělí vybere 15 nejlepších za uplynulý týden. Ty získají ocenění TOP of the WEEK a objeví se v této kategorii.
Zviditelnit

Zviditelnit

 • Zviditelnit svůj příspěvek můžeš pouze pokud přesuneš svůj článek, fotku nebo video na úvodní stranu Trendbooku. Pokud tvůj nahraný článek, fotku nebo video přesuneš na úvodní stranu (případně jej vybere a přidá sám náš tým), objeví se pod ním možnost “Zviditelnit”. Platí pravidlo první vyhrává, takže po dobu, co je některý článek zviditelněný, je pro ostatní influencery tato možnost nedostupná. Čeká se do chvíle, až místo pro zviditelnění článku, fotky nebo videa bude zase volné. Článek, fotka nebo video, kterému je udělen odznak “Zviditelnit” se pak objeví v této kategorii.
icon vlastní článek

Přidat vlastní článek

 • Odkaz "Přidat vlastní článek" najdeš na hlavní straně Trendbooku nebo na svém profilu. Nejzajímavější články, fotky nebo videa všech influencerů vybírá náš tým. Nicméně i ty si můžeš přidávat své články, fotky nebo videa, které chceš mít na svém profilu. Přesunutí na hlavní stranu lze dosáhnout i tímto způsobem:
  1) Po dosažení 35 srdíček, se tvůj článek, fotka nebo video přesune na hlavní stranu Trendbooku.
  2) Článek, fotku nebo video přesune náš tým.
icon instagram

Instagram

 • Pochlub se svým stylem na Instagramu. Do naší instagram galerie můžeš jednoduše přidat fotky z tvého instagram profilu. Stačí pod fotkou použít náš hashtag #trendbookcz. Fotka, u které použiješ náš hashtag se pak sama objeví na úvodní straně Trendbooku a také v Instagram galerii.
icon banners

Bannery

 • Velice si vážíme tvé podpory. Snažíme se propagovat tvůj blog, instagram nebo youtube kanál a zvyšujeme mu návštěvnost. Největší radost však máme ze vzájemné spolupráce s tebou. Jako odznak partnerství s Trendbookem si můžeš vybrat banner, který se nejlépe hodí pro tvou stránku.