Vítejte na Trendbooku, Přihlásit nebo Zaregistrovat

Kdo na trendbook chodí pravidelně tak ví, že téměř každou chvíli se zde objeví nějaké vylepšení nebo nová funkce. Aby jsme v tomto stylu pokračovali i nadále, představujeme vám rovnou dvě novinky naráz.

První je odznak "TOP of the DAY" který od nás jednou za čas dostane některý z vašich příspěvků. Díky tomu, bude oceněný článek celý den "vystavený" na úvodní straně blog.trendbooku, nehledě na to, kolik za den přibude nových článků.

Jelikož se trendbook rozrůstá a už nás (vás) znají i na Slovensku, tak jsme se rozhodli začlenit do příspěvků jazyk, ve kterém články píšete. Stejně jako černá ikonka s plusem znamená vámi přidaný článek, tak ode dneška se hned vedle ní objeví ikony jazyka ve kterém články píšete. Pokud píšete ve slovenštině, zaškrtnete v nastavení vašeho profilu SK. Pokud píšete v češtině a zároveň i v angličtině, vyberte si nejlépe váš rodný jazyk. Jazyk nastavíte v sekci upravit profil / upravit informace o sobě. Pro začátek jsem pro vás vybrali jazyk podle vaší domény.

Máme pro vás brzy další překvapení a proto ti, kteří prodáváte oblečení nebo kosmetiku na vašem blogu nebo facebooku se nám ozvěte!

Tým Trendbook facebook / instagram / twitter
Úvodní fotku jsme si vypůjčili od Theblondieverse

23.03.2013 - 20:19 | Autor: Trendbook

Příspěvky co by Vás mohli zajímat