Vítejte na Trendbooku, Přihlásit nebo Zaregistrovat

HELP

Sekce HELP vám ukáže jak trendbook funguje a zodpoví vaše dotazy. Pokud zde odpověď na váš dotaz nenajdete, tak nám napište.

BLOG

Je to místo určené nejen pro fashion a lifestyle blogery, ale také pro jejich čtenáře. Najdete tu výběr z těch nejzajímavějších blogů o módě a životním stylu.

Topnout

TOPnout

 • Díky Zlatým hvězdám můžete váš nahraný článek posunout rovnou na úvodní stranu blog.trendbooku. Stačí nahrát článek z vašeho blogu a kliknout na tlačítko TOPnout, které se pod ním objeví. Budou vám odečteny Zlaté hvězdy a váš článek se okamžitě přesune na úvodní stranu.
icon top of the day

TOP of the DAY

 • Některé vaše články nás natolik zaujmou, že je rádi na blog.trendbooku umístíme po celý den na místo, kde je nikdo nemůžu přehlédnout! Tyto články vybírá tým trendbook a dostanou do rohu odznak TOP of the DAY, samozřejmě je také najdete v samostatné sekci.
icon top of the week

TOP of the WEEK

 • Podle počtu srdcí, které článkům udělujete, každou neděli na blog.trendbooku vybírámě 15 nejlepších příspěvků za uplynulý týden. Článek, který dostane do rohu odznak TOP of the WEEK se pak objeví v samostatné sekci.

Zviditelnit

Zviditelnit

 • Zviditelnit svůj článek můžete pouze, pokud přesunete svůj článek na úvodní stranu trendbooku. Pokud tedy vámi nahraný článek přesunete na úvodní stranu (případně jej vybere a přidá sám tým trendbook), objeví se pod nim možnost Zviditelnit. Platí zde pravidlo první vyhrává, takže po dobu co je některý článek zviditelněný, je pro ostatní blogery tato možnost nedostupná a musí tedy počkat do chvíle, až místo pro zviditelnění článku bude zase volné. Článek, který dostane do rohu odznak Zviditelnit se pak objeví v samostatné sekci.
icon vlastní článek

Přidat vlastní článek

 • Mimo to, že náš tým vybírá ze všech blogů na blog.trendbooku ty nejzajímavější články, tak i samy blogerky mohou přidávat články z jejich blogů, které by rády měly na svém profilu. Každá blogerka může denně přidat maximálně 2 články. Nahrané články se pak objeví v sekci "Nahrané články" a odtud se automaticky přesouvají na úvodní stranu.
  1) Po dosažení 35 srdíček, vždy o půlnoci.
  2) Když je tam přesune někdo z trendbook týmu. Ikonku "Přidat vlastní článek" najdete buť na hlavní straně, nebo na svém profilu.
icon instagram

Instagram

 • Pochlubte se svým stylem na instagramu! Do naší instagram galerie můžete velice jednoduše přidat fotky z vašeho instagramu, stačí pod fotkou použít náš hashtag #trendbookcz. Fotka, u které použijete náš hashtag, se pak sama objeví na úvodní straně blog.trendbooku a také v instagram galerii.
icon banners

Banners

 • Velice si vážíme vaší podpory. Snažíme se propagovat vaše blogy a příspěvky a zvyšovat jim tak návštěvnost. Největší radost ale máme ze spolupráce s vámi. Jako odznak spolupráce s trendbookem si můžete vybrat banner, který se nejlépe hodí na vaši stránku.