Nacházíte se na Trendbook.cz navštivte také Trendbook.sk

Vítejte na Trendbooku, Přihlásit nebo Zaregistrovat

Kdo na trendbook chodí pravidelně tak ví, že téměř každou chvíli se zde objeví nějaké vylepšení nebo nová funkce. Aby jsme v tomto stylu pokračovali i nadále, představujeme vám rovnou dvě novinky naráz.

První je odznak "TOP of the DAY" který od nás jednou za čas dostane některý z vašich příspěvků. Díky tomu, bude oceněný článek celý den "vystavený" na úvodní straně blog.trendbooku, nehledě na to, kolik za den přibude nových článků.

Jelikož se trendbook rozrůstá a už nás (vás) znají i na Slovensku, tak jsme se rozhodli začlenit do příspěvků jazyk, ve kterém články píšete. Stejně jako černá ikonka s plusem znamená vámi přidaný článek, tak ode dneška se hned vedle ní objeví ikony jazyka ve kterém články píšete. Pokud píšete ve slovenštině, zaškrtnete v nastavení vašeho profilu SK. Pokud píšete v češtině a zároveň i v angličtině, vyberte si nejlépe váš rodný jazyk. Jazyk nastavíte v sekci upravit profil / upravit informace o sobě. Pro začátek jsem pro vás vybrali jazyk podle vaší domény.

Máme pro vás brzy další překvapení a proto ti, kteří prodáváte oblečení nebo kosmetiku na vašem blogu nebo facebooku se nám ozvěte!

Tým Trendbook facebook / instagram / twitter
Úvodní fotku jsme si vypůjčili od Theblondieverse

23.03.2013 - 20:19 | Autor: Trendbook