Nacházíte se na Trendbook.cz navštivte také Trendbook.sk

Vítejte na Trendbooku, Přihlásit nebo Zaregistrovat

Trendbook se pro letošní již XIII. ročník designérské soutěže Doteky módy stal mediálním partnerem. Proto se můžete již brzy těšit na reportáž z finálového galavečera, který proběhne 26.4.2013!

V pátek 12.4.2013 se uskutečnilo předkolo XIII. ročníku soutěže v modelové tvorbě oděvů a oděvních doplňků Doteky módy. Do soutěže bylo přihlášeno 53 kolekcí studentů různých středních škol i vyšších odborných škol. Z České republiky přijely soutěžit týmy z Uherského Hradiště, Strážnice, Olomouce, Brna, Jihlavy, Prahy, Liberce a Frýdku-Místku. Ze Slovenska pak studenti z Bratislavy, Košic a Žiliny. Nesmíme zapomenout i na mladé designérky ze SŠDaM, které se soutěže také zúčastnily.

V 9 hodin ráno začaly týmy studentek z jednotlivých škol předvádět komisi své designové nápady. Již od začátku bylo jasné, že konkurence je letos vysoká, a že vybrat odpovědně finálové kolekce bude velmi těžké. Po ukončení přehlídek porota v čele s ředitelkou pořádající SŠDaM PhDr. Ivanou Vaňkovou vybrala 15 nejlepších soutěžních kolekcí, které postoupily do finále, kde je čeká opravdu nelítostný souboj.
Finálový galavečer soutěže Doteky módy se uskuteční v pátek 26. dubna v 19:00 hod v Městském divadle v Prostějově.

Proto nezapomeňte příští víkend (26.4. - 27.4.2013) sledovat trendbook a náš instagram, facebook nebo twitter. Budeme vám dávat report přímo online!

Tým Trendbook facebook / instagram / twitter

25.04.2013 - 14:17 | Autor: Trendbook